Sprejové opaľovanie

bez UV žiarenia, s okamžitým zhnednutím

Sprejové opaľovanie prežíva veľký boom. Takýto spôsob „opaľovania“ uvítajú najmä tí z nás, ktorí majú radi pohodlie a potrebujú rýchle a krásne opálenie. Skutočne to stojí za vyskúšanie. Striekaný roztok obsahuje dihydroxyacetón, ktorý je bežnou súčasťou ľudského tela a tak nášmu zdraviu neškodí. Samozrejme, existuje ešte jedna možnosť rýchleho opálenia v podobe samoopaľovacích prípravkov. V tomto prípade však namiesto jednoliatej hnedej pleti môžeme pri nedôkladnom nanášaní dosiahnuť presný opak. Ak si nenanesieme krém, či telové mlieko správne, výsledným efektom bude nepekné žlté sfarbenie pokožky posiatej fľakmi (nehovioriac o dlaniach).

Rýchlo a príjemne

Ako to celé vlastne funguje? Hneď v úvode treba povedať, že procedúra potrvá iba pár minút. Ešte pred samotnou procedúrou si doprajte peeling pokožky celého tela, aby bol výsledný efekt čo najlepší – striekaný roztok sa takto lepšie vstrebe.

Pri sprejovom opaľovaní sa budete cítiť veľmi príjemne, akoby ste sa sprchovali. Na pokožke pocítite jemnú voňavú spŕšku. Po „postriekaní“ tela nasleduje sušenie, ktoré potrvá opäť len okamih a môžete sa spokojne pobrať domov. Vaše okolie bude nepochybne milo prekvapené – veď z domu vykročíte takmer s bielou pokožkou, a o chvíľu sa vrátite s krásnym bronzovým opálením ako od mora.

Zahviezdite

Odborníci radia, aby ste po príchode domov počkali so sprchovaním aspoň šesť hodín, pokým sa vaša „nová farba“ úplne nevstrebe do pokožky.

Sprejové opálenie vám vydrží až pár dní, avšak efekt sa dá predĺžiť používaním špeciálneho telového mlieka až o dva týždne.

Dámy a slečny, ale samozrejme aj páni, ak sa chystáte na výnimočný večer, či je to ples, večera s priateľmi a chcete, aby vaša pokožka žiarila krásou, navštívte naše štúdio.